170,80 

Elwis Pro X4 on võrgutoitega LED-töötuli, mis kiirgab 60 W COB LED-i võimsat loomulikku valget valgust 3800lm.

COB LED-il on kõrge värviedastusindeks (CRI ≥ 95+) ja 5000 K värvitemperatuur, mis tagab loomuliku valguse värvi.

Kõrge CRI tähendab, et kiir meenutab päikesevalgust, muutes värvid inimsilmale selgemaks ja vähendab ka silmade pinget.

See koos laiast reflektorist tingitud üleujutusvalgustuse 90° nurgaga muudab selle ideaalseks töökodadele, dekoraatoritele, kes töötavad pärast päevavalgust ja töötavad pööninguruumides.

Valgustit juhitakse tagaküljel asuva punase toitenupu abil. Vajutage üks kord kõrgeks, teist korda madalaks ja kolmandat korda, et valgus uuesti välja lülitada.

Valgusti külge on kinnitatud 3 kontaktiga toitekaabel, mis tuleb valgusti sisselülitamiseks ühendada vooluvõrku.

Kaks 250 V 16 A 3 kontaktiga pistikupesa asuvad valgusti tagaküljel, et saaksite samaaegselt toiteallikaga lülitada kahte vooluvõrku, kui valgusti põleb. See on kasulik, kui teil on juurdepääs ainult ühele pistikupesale ja teil on vaja toidet.

Ülekoormuskaitse katkestab lambi voolu, kui kahe samaaegselt kasutatava pistikupesa koguvõimsus ületab 16 A.

Valgul on ka toitepanga funktsioon ja see pakub USB 5V 1A väljundit välisseadmete, näiteks telefoni või tahvelarvuti laadimiseks.

See on valmistatud alumiiniumist kollase kummist kaitserauaga, mis suurendab tugevust, vastupidavust ja nähtavust, ning objektiiv on valmistatud vastupidavast klaasist, milles on polükarbonaadist reflektor.

Reguleeritava jalaga alus võimaldab teil valgustit tasasel pinnal püsti panna ja valgusvihu suunda muuta. Statiivi kasutatakse ka valgusti kinnitamiseks spetsiaalselt konstrueeritud Elwise statiivile, mida saab eraldi juurde osta.